INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po nga njihen? Encës i komenton PORNOSTARJA e njohur në këtë foto, reagon këngëtarja, shihni si e quan! [FOTO]

Po nga njihen? Encës i komenton PORNOSTARJA e njohur në këtë foto, reagon këngëtarja, shihni si e quan! [FOTO]

Publikuar më: 16:27 24-06-2018

Që Enca ka shumë fansa e dinim, por që ka edhe këtë pornostare që të gjithë e njohim, e mësuam tani! 

Ajo është një nga këngëtaret më të mira shqiptare e më të suksesshme gjithashtu. Fama e saj ka i ka kaluar kufijtë shqiptarë dhe jo më kot Enca numëron mbi 1.7 milion ndjekës në Instagram, ku i mban fansat të përditësuar me fotot e saj më të fundit.

Mirëpo së fundmi morëm vesh që ka fanse edhe një nga pornostaret më të njohura, pikurisht Kendra Lust.

Në foton e fundit të publikuar nga Enca në Bruksel, pornostarja i dërgon një puthje këngëtares shqiptare, teksa ajo ia ka kthyer komentin duke e quajtur Kendran “bukuri”.

Ndërsa të shumtë kanë qenë edhe fansat që kanë komentuar poshtë komentit të pornostares.

Të njihet vallë Enca me Kendra Lust? Këtë nuk e dimë, ama dimë që nëpërmjet rrjeteve sociale qenkan “shoqe”.

collageencsuha.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082910060882568
    array(1) { ["section"]=> string(110) "po-nga-njihen-ences-i-komenton-pornostarja-e-njohur-ne-kete-foto-reagon-kengetarja-shihni-si-e-quan-foto-62701" }