INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po prisnit urimin e Selena Gomez për ditëlindjen e Justin Bieber? Ja ku e keni, është shumë i ëmbël [FOTO]

Po prisnit urimin e Selena Gomez për ditëlindjen e Justin Bieber? Ja ku e keni, është shumë i ëmbël [FOTO]

Publikuar më: 23:02 01-03-2018

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe!

Rikthimi i tyre ishte padiskutim rikthimi më i bujshëm e në çdo dalje të mundshme i kemi parë më të lumtur se kurrë në krahët e njëri-tjetrit. Ata janë fotografuar shpesh herë duke u puthur në publik dhe tashmë s’ka më dyshime për romancën e Justin dhe Selena.

Këngëtari kanadez festoon sot ditëlindjen e tij të 24-ërt e sigurisht që mediat rozë dhe fansat mezi po prisnin urimin e Selenës. Ja ku e bëri, publikisht para 134 milion personave. Me një foto të Justin dhe me një buzëqeshje të mrekullueshme në fytyrë, Selena Gomez shkruan:
“1 Mars 1994, një person super “cool” që unë njoh lindi, boom”.

goez.png

 

Pas këtij urimi, menjëherë vërshuan komentet pozitive të fansave.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027010440826416
    array(1) { ["section"]=> string(108) "po-prisnit-urimin-e-selena-gomez-per-ditelindjen-e-justin-bieber-ja-ku-e-keni-eshte-shume-i-embel-foto-51774" }