INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po vuani nga punët ''e zemrës''? Këto 3 shenja HOROSKOPI do të gjejnë dashurinë ideale para Krishtlindjes

Po vuani nga punët ''e zemrës''? Këto 3 shenja HOROSKOPI do të gjejnë dashurinë ideale para Krishtlindjes

Publikuar më: 18:53 05-12-2018

Jemi në muajin e fundit të vitit dhe, edhe pse do përjetojmë ende lëvizje planetare, horoskopi në rrëfen se kozmosi do favorizojë disa shenja zodiakale për të gjetur dashurinë para festave të fundvitit. Ja cilat janë shenjat që do kenë fat në dashuri këtë fundvit:

DEMI

Demi do përfitojë nga lëvizja e planeteve dhe do të jetë në gjendje të përdorë energjinë e tij për të gjetur dashurinë para fundvitit.

GAFORRJA:

Gaforres i pëlqen shumë të kalojë kohën me familjen dhe miqtë, ja përse dhjetori është periudha ideale për të. Këtë fundvit, përveçse të kalosh kohën me familjen, ka mundësi të eksplorosh edhe anën tënde më romantike.

LUANI

Sipas horoskopit, Luani do jetë një ndër shenjat më me fat në dashuri dhe do ndjejë një lidhje të fortë me një person që ka afër dhe marrëdhënia me të mund të zhvillohet gjatë ditëve të fundit të vitit.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080981254577637
    array(1) { ["section"]=> string(106) "po-vuani-nga-punet-e-zemres-keto-3-shenja-horoskopi-do-te-gjejne-dashurine-ideale-para-krishtlindjes-80786" }