INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Policia fsheh ngjarjen, qytetarët denoncojnë tek Klevis Balliu, publikojnë përfshirjen e të afërmit të deputetes së PS-së [FOTO]

Policia fsheh ngjarjen, qytetarët denoncojnë tek Klevis Balliu, publikojnë përfshirjen e të afërmit të deputetes së PS-së [FOTO]

Publikuar më: 17:46 14-11-2017

Denoncimi i përfshirjes së njerëzve të veshur me pushtet në ngjarje të rënda, edhe pse nuk raportohen nga organet kompetente, tashëm po denoncohet në rrjetet sociale. Një qytetar nga Elbasani ka denoncuar fshehjen nga Policia të një aksidenti që ndodhi mbrëmjen e së hënës. Është deputeti demokrat Klevis Balliu, i cili ka publikuar mesazhin e qytetarit, i cili sqaron të gjithë rrethanat e ngjarjes.   

Klevis Balliu:

“REBELIM ME DENONCIM:

Krimi dhe paligjshmëria në çdo skaj të vendit. 

Shqiptarët të rebeluar për paligjshmërinë dhe krimin e veshur me pushtet.

Një qytetar rebelohet dhe denoncon Policinë e Elbasanit, e cila sipas tij përdoret për të mbrojtur njerëzit e narkoshtetit. 

Ja çfarë denoncon qytetari:

“MBRËMË U PËRPLAS MAKINA AMBULANCA. NGJARJA NDODHI NË 12 TË NATËS. AMBULANCA U PËRPLAS ME MAKINËN E PLEHRAVE. NGJARJA U MBYLL SHUMË SHPEJT. KËTË E BËRI POLICIA E QYTETIT, SEPSE SHOFERI ËSHTË I BABAI I SEKRETARES SË DEPUTETES SË PARTISË SOCIALISTE EVIS KUSHI. AMBULANCA ISHTE KOMPLET KUNDRA TABELË. SHOFERI KOMUNIST”.

klevis_balliu.png

 

 

Policia fsheh ngjarjen, qytetarët denoncojnë

Denoncimi i përfshirjes së njerëzve të veshur me pushtet në ngjarje të rënda, edhe pse nuk raportohen nga organet kompetente, tashëm po denoncohet në rrjetet sociale. Një qytetar nga Elbasani ka denoncuar fshehjen nga Policia të një aksidenti që ndodhi mbrëmjen e së hënës. Është deputeti demokrat Klevis Balliu, i cili ka publikuar mesazhin e qytetarit, i cili sqaron të gjithë rrethanat e ngjarjes.   

Klevis Balliu:

“REBELIM ME DENONCIM:

Krimi dhe paligjshmëria në çdo skaj të vendit.

Shqiptarët të rebeluar për paligjshmërinë dhe krimin e veshur me pushtet.

Një qytetar rebelohet dhe denoncon Policinë e Elbasanit, e cila sipas tij përdoret për të mbrojtur njerëzit e narkoshtetit.

Ja çfarë denoncon qytetari:

“MBRËMË U PËRPLAS MAKINA AMBULANCA. NGJARJA NDODHI NË 12 TË NATËS. AMBULANCA U PËRPLAS ME MAKINËN E PLEHRAVE. NGJARJA U MBYLL SHUMË SHPEJT. KËTË E BËRI POLICIA E QYTETIT, SEPSE SHOFERI ËSHTË I BABAI I SEKRETARES SË DEPUTETES SË PARTISË SOCIALISTE EVIS KUSHI. AMBULANCA ISHTE KOMPLET KUNDRA TABELË. SHOFERI KOMUNIST”.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012929439544678
    array(1) { ["section"]=> string(101) "policia-fsheh-ngjarjen-qytetaret-publikojne-perfshirjen-e-te-afermit-te-deputetes-se-ps-se-foto-41935" }