INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Policia italiane i gjejnë shqiptarit 'bishën' e fshehur [VIDEO]

Policia italiane i gjejnë shqiptarit 'bishën' e fshehur [VIDEO]

Publikuar më: 17:23 13-06-2018

 

Policia Italiane ka mundur të arrestoj një shtetas shqiptarë pasi gjatë një kontrolli në makinë i kanë sekuestruar një 1.2 kg kokainë.

Ngjara ka ndodhur në Modena, dhe 38-vjeçari shqiptarë, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, është ndaluar për shkak të shpejtësisë që po drejtonte makinën e tipit “Volkwagen”.

Shqiptari e kishte fshehur drogën tek dritat mbi sendiljen e pasme.

Ajo çka e zbuloi 38-vjeçarin ishin disa njolla të çuditshme mbi tek dritat.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034518241882324
    array(1) { ["section"]=> string(65) "policia-italiane-i-gjejne-shqiptarit-bishen-e-fshehur-video-61639" }