INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Prej kohësh e martuar, Julka Gramo ndryshon statusin në FB, çfarë ndodhi me të?! [FOTO]

Prej kohësh e martuar, Julka Gramo ndryshon statusin në FB, çfarë ndodhi me të?! [FOTO]

Publikuar më: 17:34 12-10-2017

Edhe pse kohët e sotme lidhjet bëhen serioze vetëm kur ndryshon statusin nënë Facebook, këngëtarja dhe moderatorja Julka Gramo i ka habitur të gjithë me ndryshimin e statusit të saj në rrjetin social.
Pak orë më parë ajo ndryshoi statusin nga "në një lidhje", në "e martuar", ç'ka ka bërë që të gjithë ta urojnë për martesën edhe pse Julka ka vite e martuar me Andi Islami.
Megjithatë Julka e merr situatën me të qeshur, i sqaron të gjithë përmes këtij postimi të saj:

47381-640-0-59df76784373a.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00088000297546387
    array(1) { ["section"]=> string(87) "prej-kohesh-e-martuar-julka-gramo-ndryshon-statusin-ne-fb-cfare-ndodhi-me-te-foto-38811" }