INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Prej tyre prisnim Shën Valentinin më romantik, por Selena dhe Justin zhgënjyen [FOTO]

Prej tyre prisnim Shën Valentinin më romantik, por Selena dhe Justin zhgënjyen [FOTO]

Publikuar më: 12:25 15-02-2018

Në këtë Shën Valentin të gjithë sytë ishin nga Justin Bieber dhe Selena Gomez. Ribashkimi i dy këngëtarëve pas disa vitesh ndarje, ishte surprizë për të gjithë fansat dhe ndjekësit e tyre. Por nuk ka qenë edhe aq surprizuese mënyra si ata kaluan Shën Valentinin.

Justin Bieber është detyruar ta kalojë Shën Valentinin duke bërë xhiro me shokët sepse Selena vazhdon përpjekjet për të bindur të ëmën të pranojë lidhjes e dyshes. Prindërit e këngëtares vazhdojnë të mos e aprovojnë bashkimin e tyre dhe e ëma vazhdon ende të mendojë se Justin-i nuk është i duhuri për të dhe as që ka ndërmend të flasë me të siç nuk e ka bërë deri më tani

“Selena po përpiqet me çdo kush ta bindë të ëmën se Justin ka ndryshuar për mirë.”- janë shprehur burime pranë tyre.

gettyimages-918151498-1518648490.jpg

gettyimages-918067318-1518648490.jpg

702bf567cf81fbb19e586a3fe6587fb7.jpg

b2f5e5ef37c4cdbcc8fbabd64a42616d.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0022568702697754
    array(1) { ["section"]=> string(88) "prej-tyre-prisnim-shen-valentinin-me-romantik-por-selena-dhe-justin-zhgenjyen-foto-50413" }