INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Prisni perfomancën e Era Istrefit në Botërorin Russia 2018? Ja kur do e shihni të këndojë LIVE me yjet botërorë [VIDEO]

Prisni perfomancën e Era Istrefit në Botërorin Russia 2018? Ja kur do e shihni të këndojë LIVE me yjet botërorë [VIDEO]

Publikuar më: 18:38 14-06-2018

Ditën e sotme ka nisur Kampionati Botëror dhe kënga zyrtare është ajo e Era Istrefit, Will Smith dhe Nicky Jam me ‘Live it up’. Shumë prej nesh po prisnim që hapjen e këtij kampionati ta bënte Era Istrefi dhe bashkëpuntorët e saj, por si duket gjërat janë ndryshe.

Hapja e Botërorit u bë nga Robbie Williams dhe nga sopranoja ruse, Aida Garifullina. E vërteta është se Era do të jetë performojë ‘live’ por kjo do të ndodhë në mbyllje, pra në finale.

”Era ka me qene ne finalen e Kampionatit, ka me performu ‘live’”, u shpreh mami i Erës, Syzana Tahirsylaj për lajmi.net. Epo tani le të shijojmë këtë Botëror!/intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0066218376159668
    array(1) { ["section"]=> string(122) "prisni-perfomancen-e-era-istrefit-ne-boterorin-russia-2018-ja-kur-do-e-shihni-te-kendoje-live-me-yjet-boterore-video-61769" }