INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Promovoi linjën e të brendshmeve të saj dhe më seksi se kaq nuk e keni parë ndonjëherë Rihanna-n [FOTO]

Promovoi linjën e të brendshmeve të saj dhe më seksi se kaq nuk e keni parë ndonjëherë Rihanna-n [FOTO]

Publikuar më: 15:32 11-05-2018

Rihanna mbrëmë promovoi linjën e saj të të brendshmeve duke qenë vetë modelja.

Shtimi në peshë i kohëve të fundit nuk e ka penguar aspak. ‘Savage X Fenty’ u bë edhe më e nxehtë nga këngëtarja e cila i zbulon fotot një nga një. Ajo që bie në sy, është sensualiteti, provokimi femëror dhe joshja. Kjo e fundit do t’i bëjë shumë femra që të blejnë të brendshmet e linjës së saj për t’u dukur po aq seski sa RiRi.

eryrtyhtuyh.png

stertyret.png

thtyuy.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082709789276123
    array(1) { ["section"]=> string(107) "promovoi-linjen-e-te-brendshmeve-te-saj-dhe-me-seksi-se-kaq-nuk-e-keni-pare-ndonjehere-rihanna-n-foto-58061" }