INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pse femrat pëlqejnë meshkujt e këqinj? 3 fakte interesante!

Pse femrat pëlqejnë meshkujt e këqinj? 3 fakte interesante!

Publikuar më: 12:26 10-08-2018
Sipas intv.al, femrat ankohen për meshkujt që i lëndojnë, por të mirët i largojnë.
Ja disa fakte interesante pse ndodhë kjo gjë:
 
1. Jeni shumë të zëna
Ky mashkull ju kushton vëmendjen e duhur, por ju papritur jeni shumë të zëna. Me kalimin e kohës, nuk i kushtoni më rëndësi këtij mashkull, duke e humbur. Më pas pendoheni, por është vonë. Mundohuni të gjeni një balancë mes punës dhe kohës me të.
2. Nuk i kushtoni vëmendjen e duhur
Ekspertët shtojnë se ju kur jeni me ta nuk i kushtoni shumë vëmendje. Jeni të qarta se ky mashkull sillet mirë me ju dhe nuk ju bën përshtypje. Më shumë dëshironi të shikoni se çfarë ka rreth jush duke e lënë pas dore. Femra, mos e lini këtë mundësi t’ju ikë nga duart, nuk i dihet si mund të shkojnë gjërat me të, mund të jetë një partner i mrekullueshëm.
3.  Jeni mbyllur në të kaluarën tuaj
Sipas intv.al  ju mund të jeni  lënduar në të kaluarën, por kjo nuk do të thotë se në jetën tuaj  do ketë vetëm trishtime. Mos u bëni pesimiste, shikoni anën pozitive të gjërave dhe ecni përpara. Mos i hiqni mundësitë e mira vetes suaj, pasi nuk i dihet asnjëherë. Femrat që mbyllen në veten e tyre, sipas intv.al i largojnë meshkujt e mirë që ndodhen pranë tyre.
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0076320171356201
    array(1) { ["section"]=> string(63) "pse-femrat-pelqejne-meshkujt-e-keqinj-3-fakte-interesante-68063" }