INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rama dhe Meta bashkë, por kush futet mes tyre [FOTOLAJM]

Rama dhe Meta bashkë, por kush futet mes tyre [FOTOLAJM]

Publikuar më: 11:59 12-06-2019

Festimet për nder të 20-vjetorit të çlirimit të Kosovës që po mbahen në Prishtinë kanë bërë bashkë sot kryeministrin Edi Rama dhe presidentin Ilir Meta pavarsisht tensioneve politike që ka në vend.

Dy krerët e shtetit shqiptar, ndodhen në rresht të parë, por mes tyre është kryeparlamentari i Kosovës, ndërsa në cep qëndron zyrtari i DASH, Palmer, i cili pak ditë më parë kërcënoi hapur opozitën se do shpallet “non grata” në SHBA, nëse do ketë dhunë në protesta.

meta.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010055065155029
    array(1) { ["section"]=> string(59) "rama-dhe-meta-bashke-por-kush-futet-mes-tyre-fotolajm-96063" }