INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS

Rama i kundërpërgjigjet mjekëve të dorëhequr [VIDEO]

Publikuar më: 10:30 07-12-2017

Ndërsa mjekët e urgjencës në QSUT kanë dhënë dorëheqjen për shkak të kushteve të punës, Kryeministri Rama ka gjetur një tjetër mënyrë për t’ju kundërpërgjigjur. Nëpërmjet një video ku shihen mjekët e Urgjencës Kombëtare duke ju ardhur në ndihmë familjeve të prekura nga përmbytjet.
Edi Rama:
“MIRËMËNGJES ?
dhe me këto pamje nga puna e pandërprerë e ekipeve të mjekëve të Urgjencës Kombëtare Mjekësore në qendrat e evakuimit dhe shtëpi më shtëpi në familjet e prekura nga përmbytjet në Fier dhe Vlorë, ju uroj një ditë të mbarë?”

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00099802017211914
    array(1) { ["section"]=> string(56) "rama-i-kunderpergjigjet-mjekeve-te-dorehequr-video-44167" }