INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rastësi apo nga qejfi? Pas Encës edhe Noizy bën këtë veprim të jashtëligjshëm [FOTO]

Rastësi apo nga qejfi? Pas Encës edhe Noizy bën këtë veprim të jashtëligjshëm [FOTO]

Publikuar më: 21:07 19-04-2018

Edhe pse Enca dhe Noizy nuk kanë me shoqëri, ‘veset’ si duket i kanë njësoj. Pak ditë më parë Enca postoi një foto teksa po dridhte një teke bar me shoqërinë. Madje fletët që po përdorte ishin dollarë me fytyrën e Encës.

2bb970e6-3423-46ef-ba16-6e94cb48d407.jpg

Por tashmë edhe Noizy nuk mbetet pas sepse është bërë gati të pijë bar me naçut e grupit të njohur KMN. Reperi shqiptar ka gjetur mënyrën më të mirë të mundshme për të mirëpritur miqtë e tij, me bar shqiptar, shumë i njohur në të gjithë botën. Jo për ndonjë gjë, por është bërë e zakonshme që çunat të respektojnë njëri-tjetrin me “1 teke bar”./intv.al/

375c6f09-5eaf-46c0-bc24-96e7d2cc7896.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0021851062774658
    array(1) { ["section"]=> string(87) "rastesi-apo-nga-qejfi-pas-ences-edhe-noizy-ben-kete-veprim-te-jashteligjshem-foto-55790" }