INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Refuzoj të bëj disa 'katundar' me erë të mirë. Ori Kuçi flet troç [VIDEO]

Refuzoj të bëj disa 'katundar' me erë të mirë. Ori Kuçi flet troç [VIDEO]

Publikuar më: 19:52 13-01-2018

Ori Kuçi tashmë njihet prej programit televiziv muzikor që mori pjesë, por në mjediset e Tiranës prej vitesh nihet si sipërmarrëse e një dyqani parmufesh. E ftuar në “Një kat më lart” ajo i tregoi moderatorit Ermal Peçi se sa e dedikuar është në këtë sipërmarrje e mbi të gjitha sa përgjegjësi ka ndaj punës që bën.

“Kam refuzuar qofte edhe duke humbur para, në kontekstin e biznesit, që të bëj ca katunarë me erë të mirë. Nuk mundem t’ja bëj as vetes as shoqerisë. Nuhatja është shumë e rëndësishmë. Ti mund të shohësh një vajzë, ndjen aromën e mirë dhe thua wow. Ti pastaj kur e takon, kur e njeh, gënjehesh, del tjetër gjë” – pohoi Ori.

lajmi_3_brenda.jpg

Në vijim të bisedës ajo tha se kjo ndodh për shkak se në vendin tonë nuk ka klasa, madje ky është kanceri i shoqerisë, duke u përpjekur të gjithë të jenë fake dhe njësoj.

Ndiqni të plotë biseden në videon e programit “Një kat më lart”.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00074601173400879
    array(1) { ["section"]=> string(74) "refuzoj-te-bej-disa-katundar-me-ere-te-mire-ori-kuci-flet-troc-video-47454" }