INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Reperja hedh prapa krahëve situatat e vështira! Loredana bën këtë ndryshim në pamje, por a nuk ju duket si Era Istrefi? [VIDEO]

Reperja hedh prapa krahëve situatat e vështira! Loredana bën këtë ndryshim në pamje, por a nuk ju duket si Era Istrefi? [VIDEO]

Publikuar më: 09:20 07-06-2019

Nuk është hera e parë që komentohen për ngjashmërinë e tyre, e ndoshta s’do të jetë e fundit.

Loredana ka qenë shumë e komentuar ditët e fundit për shkak të skandalit në Zvicër ku u akuzua nga një çift zviceran se ajo me familjarët e saj u kanë marrë para atyre, por këngëtarja do të rikthehet në muzikë me një projekt të ri që pritet të ketë shumë sukses. Këngëtarja ka lajmëruar prej disa ditësh se kënga e re do të quhet "Labyrinth" dhe është publikuar më në fund pavarësisht shumë ngjarjeve që e kanë mërzitur këngëtaren.

 

Ditën e sotme është postuar edhe një foto nga pamja menjëherë na u kujtua Era Istrefi.

Loredana shfaqet e veshur me të bardha dhe me një gërshet të gjatë, si Era në klipin e këngës "Nuk e di".

collageERDA.jpg

 

A nuk ngjajnë shumë?

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077009201049805
    array(1) { ["section"]=> string(128) "reperja-hedh-prapa-kraheve-situatat-e-veshtira-loredana-ben-kete-ndryshim-ne-pamje-por-a-nuk-ju-duket-si-era-istrefi-video-95663" }