INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rikthehet Marina Fara, por jo në INSTAGRAM! Ja si duket ajo shtatzënë [FOTO]

Rikthehet Marina Fara, por jo në INSTAGRAM! Ja si duket ajo shtatzënë [FOTO]

Publikuar më: 21:13 11-07-2018

Prej shumë kohësh Marina Fara është në qendër të vëmendjes në mediat rozë. Jo vetëm se është vajza e Eli Farës apo prej historive të shumta të lidhjeve për të cilat është përfolur, por fotot seksi janë arsyeja kryesore. Vajza e këngëtares Eli Fara tërheq goxha vëmëndje me format e saj trupore të cilat nuk heziton asnjëherë se ekspozuari.

Siç u mësua ajo ishte në pritje të ëmbël, mirëpo bukuroshja brune nuk reagoi aspak mirë nga ky lajm dhe në fillim ndryshoi emrin e profilit të saj në Instagram dhe më pas e mbylli atë. Prej një muaji ajo nuk është bërë aktive në rrjetet sociale. Mirëpo ditën e sotme Marina ka vendosur që të publikojë një foto në profilin e saj në Facebook.

Bukuroshja brune shfaqet e veshur shumë thjesht teksa ka pozuar në mënyrë shumë serioze, ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim zakonisht. Siç duket shtatzënia e ka ndryshuar disi atë.

shtath.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.012718915939331
    array(1) { ["section"]=> string(78) "rikthehet-marina-fara-por-jo-ne-instagram-ja-si-duket-ajo-shtatzene-foto-64721" }