INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora arrin suksesin e radhës [FOTO]

Rita Ora arrin suksesin e radhës [FOTO]

Publikuar më: 15:50 24-10-2017

Këngëtaret shqiptare me famë botërore, po arrijnë suskes njëra pas tjetrës. 

Rita Ora është njëra prej tyre. 25 vjeçarja së fundmi ka arritur të futet në top 30 këngët më të mira me tri këngë të sajat.

Teksa ka postuar në Instagram, ajo ka treguar sa e lumtur është teksa shfaq renditjen në vendin e pestë me   “Lonely”, vendin e dhjetë me “Anyëhere” dhe vendin e tridhjetë me “You Song”.

 “Artistja e vetme me 3 këngë në top 30. E mahnitshme. Ju dua shumë njerëz” ka shkruar ajo.

bhjub_vkyhgl.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033190250396729
    array(1) { ["section"]=> string(43) "rita-ora-arrin-suksesin-e-radhes-foto-39892" }