INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora dhe Bebe Rexha bëhen bashkë për këngën 'GIRLS' me Cardi B, reagon Enca [FOTO]

Rita Ora dhe Bebe Rexha bëhen bashkë për këngën 'GIRLS' me Cardi B, reagon Enca [FOTO]

Publikuar më: 22:31 04-05-2018

Kur vajzat shqiptare na bëjnë krenarë në të gjithë botën!

Të gjithë po e prisnin bashkëpunimin mes Bebe Rexhës dhe Rita Orës e siç duket vajzat po ua bëjnë ëndrrën realitet fansave. Është Rita Ora ajo që ka lajmëruar për projektin e saj më të ri që do të vijë në bashkëpunim me Bebe Rexha, Cardi B dhe Charli XCX.
“Jam shumë e lumtur që më në fund po lajmëroj këngën time më të re, ‘Vajzat’ në bashkëpunim me disa gra të fuqishme që më kanë inspiruar shumë! Faleminderit Cardi B, Bebe Rexha dhe Charli XCX!”, – ka shkruar Rita dhe ka lajmëruar që do të publikohet më 11 maj.
Të njejtën foto ka postuar edhe Bebe Rexha, por në foton e saj Rita i ka lënë koment disa zemra, ndërsa e lumtur për këtë bashkëpunim mesa duket është edhe Enca.
Ajo i ka komentuar disa emoji me zemër të sytë si dhe ka pëlqyer foton.

94f8cd3c-1390-4e23-9ae9-49be1dc1e6a9.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0048828125
    array(1) { ["section"]=> string(87) "rita-ora-dhe-bebe-rexha-behen-bashke-per-kengen-girls-me-cardi-b-reagon-enca-foto-57329" }