INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora konfirmon lidhjen lezbike me Cara Delevigne! Poston foton TOPLESS teksa Cara i lëpin gjoksin [FOTO]

Rita Ora konfirmon lidhjen lezbike me Cara Delevigne! Poston foton TOPLESS teksa Cara i lëpin gjoksin [FOTO]

Publikuar më: 10:46 13-08-2018

Cara Delevigne feston sot ditëlindjen e saj të 16-të dhe ndërkohë që ka marrë shumë urime si nga adhuruesit po ashtu dhe miqtë e saj të famshëm, mund të themi se urimi I Rita Orës ka qenë aim ë I çmenduri.

Të dyja vajzat janë bërë shoqe mjaft të mir që në 2012-ën dhe që atëherë shoqëria e tyre ka qëndruar mjaft e fortë.

Gjatë viteve modelja dhe këngëtarja janë përfolur për një lidhje mes tyre dhe mund të themi se kjo foto që Rita ka postuar në Instagramin e saj për të uruar modelen na i ka konfirmuar të gjitha.

E veshur vetëm me pantallone dhe poshtuajse topless, Rita ka pozuar para kamerës teksa Cara i lëpin gjoksin.

“Gëzuar ditëlindjen e çmendura ime, me të cilën kam ndarë shumë kujtime”, ka shkruar Rita.

Mund të themi se të dyja janë me të vërtetë “të çmendura” dhe miqësia e tyre është akoma më e çmendur.

rita_cara.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00697922706604
    array(1) { ["section"]=> string(111) "rita-ora-konfirmon-lidhjen-lezbike-me-cara-delevigne-poston-foton-topless-teksa-cara-i-lepin-gjoksin-foto-68228" }