INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora na prezanton suksesin e parë për vitin 2018[FOTO]

Rita Ora na prezanton suksesin e parë për vitin 2018[FOTO]

Publikuar më: 11:24 02-01-2018

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora tashmë është kurorëzuar më nje seri suksesesh në vitin që lamë pas.

Kënga e saj “Anywhere” ashtu si edhe titulli i saj përkthehet “kudo” në gjuhën shqipe, u kthye në një hit shumë të dashur për fansat e Ritës kudo ndodheshin duke u klasifikuar në top-listat muzikore.

Edhe këtë vit, Rita duket se e ka nisur përsëri me suksese dhe këtë gjë na e ka treguar me anë të një postimi të një Instastory në llogarinë e saj.

“Numër 1 në iTunes përsëri!! Çfarë mënyre e mirë për të filluar vitin”, ka shkruar këngëtarja mbi fotografinë e postuar në Instastory.

WhatsApp_Image_2018-01-02_at_11.36.59.jpeg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012350082397461
    array(1) { ["section"]=> string(63) "rita-ora-na-prezanton-suksesin-e-pare-per-vitin-2018-foto-46452" }