INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Romantike e pashpresë''/ Nuk do ta besoni kush është djali që i ka fituar zemrën për herë të parë Dojna Memës! [FOTO]

''Romantike e pashpresë''/ Nuk do ta besoni kush është djali që i ka fituar zemrën për herë të parë Dojna Memës! [FOTO]

Publikuar më: 14:14 11-02-2019

Ajo është një ndër moderatoret më simpatike shqiptare dhe shumë aktive në rrjetet sociale. Dojna Mema rubrikën “pyetje-përgjigje” në instastory e ka shumë të preferuar dhe së fundmi ka ndarë disa detaje shumë personale nga jeta e saj private.

E pyetur nga një ndjekës nëse ka dashuruar ndonjëherë, Dojna ka rrëfyer se kjo ka ndodhur jo vetëm një herë. Madje, moderatorja ka treguar se cili është djali që i ka fituar zemrën për herë të parë, që kur ajo ishte në kopësht.

"Të dukem nga ato që dashurohen vetëm një herë? Jam 'dashuruar' që në kopësht me njërin që më hidhte lapustilat në tokë. Romantike e pashpresë."- shkruan ajo në Instastory.

dojnsh.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083649158477783
    array(1) { ["section"]=> string(117) "romantike-e-pashprese-nuk-do-ta-besoni-kush-eshte-djali-qe-i-ka-fituar-zemren-per-here-te-pare-dojna-memes-foto-86697" }