INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Roza Lati feston ditëlindjen e mbuluar me trëndafila dhe krejtësisht NUDO, por ky veprim i saj na çuditi! Pse vallë? [FOTO]

Roza Lati feston ditëlindjen e mbuluar me trëndafila dhe krejtësisht NUDO, por ky veprim i saj na çuditi! Pse vallë? [FOTO]

Publikuar më: 17:20 13-06-2018

Një nga moderatoret më të komentuara të showbizit, Roza Lati feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë Roza ka zgjedhur që me të arritur ora 00:00 të postojë një video tejet sensuale për të gjithë ndjekësit e saj.

Në të Roza shfaqet komplet lakuriq, e shtrirë mes petalesh trëndafili dhe me to ka mbuluar pjesët intime. Moderatorja shfaqet shumë seksi teksa kamera i filmon trupin dhe tatuazhet e shumta.

“Gëzuar ditëlindjen Roza”, është përshkrimi që moderatorja ka lënë krah videos.

Ajo ka publikuar gjithashtu edhe dy foto të tjera teksa shfaqet nudo dhe e mbuluar nga trëndafilat, mirëpo nëse shumë persona kanë dashur ta urojnë ose të komentojnë negativisht në foto, nuk kanë mundur ta bëjnë pasi Roza ka bllokuar komentet.

roza.png

reposht.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027561187744141
    array(1) { ["section"]=> string(124) "roza-lati-feston-ditelindjen-e-mbuluar-me-trendafila-dhe-krejtesisht-nudo-por-ky-veprim-i-saj-na-cuditi-pse-valle-foto-61638" }