INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rrobat e banjës që duhet ti keni patjetër këtë verë [FOTO]

Rrobat e banjës që duhet ti keni patjetër këtë verë [FOTO]

Publikuar më: 14:16 14-04-2018

Me ngritjen e temperaturave ka nisur dhe plazhi, por jemi të sigurt që shumica prej jush ende nuk i kanë blerë rrobat e banjës. Edhe pse janë ndër elementet më të dashura të gardërobës së verës, herë pas here ngurrojmë t’i blejmë sapo i shohim në vitrinë sepse nuk jemi të sigurta për dizajnin, stilin, si do të na i tregojnë format, a do të na i kamuflojnë defektet dhe çka është më e rëndësishmja, a janë ‘in’ i këtij sezoni?

Prandaj për të shmangur dilemat hidhini një sy modeleve të ketij viti.

Sukeq-Sexy-Bikini-Set.jpg

squared-neckline-inside-image.jpgsoft-colors-inside-image.jpgruffles-inside-image_0.jpgoff-shoulder-inside-image_0.jpg

Pxmoda-Retro-Polka-Dot-Bikini-Set.jpgmetal-rings-inside-image.jpg

Express-Ultra-High-Leg-One-Piece.jpghigh-cut-one-piece-inside-image_0.jpg

29739463_2012913762254632_408800506266255360_n.jpgfront-knot-inside-image.jpgShein-Polka-Dot-Mesh-Panel-Frill-Swimsuit.jpg29403415_638039186549801_5780984778794729472_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032901763916016
    array(1) { ["section"]=> string(62) "rrobat-e-banjes-qe-duhet-ti-keni-patjeter-kete-vere-foto-55221" }