INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
S’di pse me dalin lot

S’di pse me dalin lot

Publikuar më: 09:30 11-05-2018

S’di pse me dalin lot, kur degjoj zerin e Eugent Bushpepes.

S’di, pse krejt papritur me remben ne ate kenge qe ai e kendon me shpirt?!

S’di, pse me dhuron kaq shume emocione: per faktin, qe per here te pare ne nje festival kombetar kishte meritokraci; per faktin qe ai po na perfaqeson denjesisht; per faktin qe ka nje super talent te rralle dhe ne jemi me fat qe e kemi ne mesim tone, apo per faktin qe ai eshte pikerisht aty ku e meriton dhe di shume mire te depertoje me cdo note te muzikes?!!

Thone qe muzika eshte terapi per shpirtin. Eugent Bushpepa eshte thjesht nje jashtetokesor, qe ta ngre shpirtin peshe.

Falënderojmë Ida Nurçe për shkrimin e publikuar në intv.al.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010553121566772
    array(1) { ["section"]=> string(27) "s-di-pse-me-dalin-lot-58012" }