INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
S’ka më dyshime, nisin përgatitjet! GJIKO dhe Elita Rudi do martohen e ky detaj i tregon të gjitha! [FOTO]

S’ka më dyshime, nisin përgatitjet! GJIKO dhe Elita Rudi do martohen e ky detaj i tregon të gjitha! [FOTO]

Publikuar më: 22:42 13-09-2018

Dyshja e famshme më në fund do të lidhin me martesë lidhjen e tyre disa vjeçare. Pas raportimeve se moderatorja e njohur Elita Rudi po pret fëmijën e parë me reperin Asdren GJikolli, shpërthyen edhe lajmet se ata do të martohen dhe tashmë çdo gjë është zyrtare.

Moderatorja nga Kosova, është përfolur se është në pritje të fëmijës së parë me reperin Gjiko, me të cilin bashkëjeton prej kohësh, por lajmin askush nga të dy nuk e ka konfirmuar.

Imazhi i fundit që është bërë publik është ftesa, e cila konfirmon tashmë ceremoninë që do të mbahet të premten e ardhshme, më 21 shtator. Fotoja e siguruar nga Prive duket të jetë pjesë e familjes së reperit, Gjiko. Me një dizajn të veçantë me stil mbretëror, ftesa konfirmon vendin ku do të organizohet ceremonia, por gjithashtu edhe datën.

mar.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0087001323699951
    array(1) { ["section"]=> string(107) "s-ka-me-dyshime-nisin-pergatitjet-gjiko-dhe-elita-rudi-do-martohen-e-ky-detaj-i-tregon-te-gjitha-foto-71657" }