INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa e bukur! Përdorni FACETIME? Apple dhe ky aplikacion sjellin risinë që do t’ju gëzojë të gjithëve [FOTO]

Sa e bukur! Përdorni FACETIME? Apple dhe ky aplikacion sjellin risinë që do t’ju gëzojë të gjithëve [FOTO]

Publikuar më: 22:48 07-06-2018

Apple po lançon një opsion të ri dhe të shumëpritur për FaceTime. Tashmë me update-imin e iOS 12, do të mund të realizohen biseda në grup, me deri në 32 pjesëmarrës. Po, e dëgjuat mirë. Plot 32 persona do të mund të flasin në një grup të vetëm.

FaceTime do të integrohet te mesazhet, do të ketë emoji, filtra dhe gjithçka tjetër që ju nevojitet për bisedat. Ky opsion i ri do të jetë perfekt për adoleshentët të cilët dëshirojnë të bisedojnë me miqtë e tyre por edhe për punonjësit dhe video-konferencat.

FAC.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0061089992523193
    array(1) { ["section"]=> string(108) "sa-e-bukur-perdorni-facetime-apple-dhe-ky-aplikacion-sjellin-risine-qe-do-t-ju-gezoje-te-gjitheve-foto-61027" }