INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa keq! Edhe ju po qani për të njejtën arsye që po qan ENCA? [FOTO]

Sa keq! Edhe ju po qani për të njejtën arsye që po qan ENCA? [FOTO]

Publikuar më: 21:54 13-09-2018

Enca është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e pëlqyer nga publiku ynë e jo vetëm. Ajo numëron rreth 1.9 milionë ndjekës në Instagram të cilët i mban të përditësuar me foto e video të ndryshte. Së fundmi, Enca publikoi Rendez Vous’ me videoklip dhe këto ditë pritet që të lëshohet në youtube bashkëpunimi i saj me reperin Don Phenom për këngën ‘Kujt po i han’. Artistja këtë verë ka qenë jashtëzakonisht aktive me këngë të reja dhe koncerte të shumta gjithandej ku ka shqiptarë, prandaj mbarimi i sezonit veror do t’i mungojë këngëtares.

Lidhur me këtë, ajo ka publikuar një foto në instastory ku shkruan:

‘Jam e vetmja që më vjen për të qarë se ka mbaruar vera?’.

vua.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007957935333252
    array(1) { ["section"]=> string(69) "sa-keq-edhe-ju-po-qani-per-te-njejten-arsye-qe-po-qan-enca-foto-71652" }