INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa keq! Luana e emocionuar flet për herë të parë për babain e saj të ndjerë: Ai u nda nga jeta...[FOTO]

Sa keq! Luana e emocionuar flet për herë të parë për babain e saj të ndjerë: Ai u nda nga jeta...[FOTO]

Publikuar më: 17:32 21-05-2018

Rrallë herë prononcohet Luana, por kur e bën, flet për media të huaja! 

Ajo është një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar dhe të themi të drejtën është shumë e komentuar në rrjetet sociale. Siç duket fama e Luanës ka tërhequr edhe vëmendjen e mediave të huaja dhe së fundi ka dhënë një intervistë për revistën “Onn”.

Gjatë intervistës së saj, Luana ka folur për babain që e ka humbur kur ka qënë akoma në moshë shumë të vogël dhe vështirësitë që kakaluar në fëmijëri.

“Gjithëkush mundohet të krijojë mundësi për veten.Jam krenare që kam mundur të siguroj diçka për familjen time që në moshë të vogël. Unë e kam humbur tim atë kur isha 11 muajsh, kështu që nënës time i është dashur të na rrisë e vetme, mua dhe 3 motrat e mia” – ka thënë Vjollca për revistën e njohur.

onn.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030708312988281
    array(1) { ["section"]=> string(103) "sa-keq-luana-e-emocionuar-flet-per-here-te-pare-per-babain-e-saj-te-ndjere-ai-u-nda-nga-jeta-foto-59089" }