INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Sam Smith na surprizon me baladën e rradhës

Sam Smith na surprizon me baladën e rradhës "Pray" [AUDIO]

Publikuar më: 11:32 06-10-2017

Pasi zbuluam se albumi i tij titullohet “The Thrill of It All”, Sam Smith na befasoi me baladën e rradhës të titulluar “pray”. Për momentin ekziston vetëm version audio i saj, por presim me padurim edhe një klip që besojmë do të jetë aq prekës sa “Too Good At Goodbyes”. Kënga e re zgjat 3 minuta e 43 sekonda. Për t’i dhënë asaj më shumë impakt, do të dëgjoni dhe një pjesë ku këndon kori i kishës.  Sam Smith është një artist i vërtetë!

Kjo është lista e plotë e këngëve të albumit si dhe kopertina e saj


1. Too Good at Goodbyes

2. Say It First

3. One Last Song

4. Midnight Train

5. Burning

6. Him

7. Baby, You Make Me Crazy

8. No Peace

9. Palace

10. Pray

Bonus tracks, deluxe edition

11. "Nothing Left for You"

12. "The Thrill of It All"

13. "Scars"

14. "One Day at a Time"

sam-smith-the-thrill-of-it-all-album.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011107921600342
    array(1) { ["section"]=> string(60) "sam-smith-na-surprizon-me-baladen-e-rradhes-pray-audio-38221" }