INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Selena na vjen shum keq, por Justin Bieber dhe modelja e njohur janë fejuar? Ky detaj po i çmend të gjithë! [FOTO]

Selena na vjen shum keq, por Justin Bieber dhe modelja e njohur janë fejuar? Ky detaj po i çmend të gjithë! [FOTO]

Publikuar më: 19:10 15-06-2018

Prej inati të Selena Gomez, apo prej dashurisë? 

Fillimisht, Justin Bieber dhe Hailey Baldwin ishin në një lidhje bashkë në fillim të 2015-ës, më pas u ndanë dhe tashmë janë sërish në krahët e njëri tjetrit e duke më të lumtur se kurrë.

Madje mediat ndërkombëtare kanë raportuar se ata janë fejuar.

21-vjeçarja është shfaqur rrugëve të Brooklyn në New York e përqafuar me Justin dhe në dorën e modeles, është vënë re një unazë me një diamante të madh, në gishtin e fejesës.

Justin dukej mjaft i lumtur në krah të Hailey, dhe kanë lindur dyshimet se mos dyshja e famshme janë fejuar. Lidhja e Justin me modelen, ka ardhur menjëherë pas ndarjes së tij me këngetaren Selena Gomez. Po ti Selena çfarë do bësh?

fejes.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090899467468262
    array(1) { ["section"]=> string(115) "selena-na-vjen-shum-keq-por-justin-bieber-dhe-modelja-e-njohur-jane-fejuar-ky-detaj-po-i-cmend-te-gjithe-foto-61890" }