INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Selena tani na bëre “lëmsh”! Zgjidh, Justin apo The Weekend? [FOTO]

Selena tani na bëre “lëmsh”! Zgjidh, Justin apo The Weekend? [FOTO]

Publikuar më: 18:33 10-11-2017

Selena Gomez është një ndër yjet më të preferuar të Pop-it dhe është vajza më e ndjekur në Instagram, mbi 100 milion ndjekës. Pasi i dha fund lidhjes prej dhjetë muajsh me The Weeknd, e u pa nën shoqërinë e ish-të dashurit të saj Justin Beiber. Duket se këtë herë Selena e ka të vështirë të harroje ish-et e saj pasi se fundmi eshte fotografuar e veshur me xhketen e ish-it të saj The Weeknd, shkruan intv.al. Edhe pse ata e ndjekin ende njëri-tjetrin në profilet në Instagram ,fansave u ka bërë diçka përshtypje pasi Selena ka pëlqyer një foto të reperit, ku të habitur kanë filluar komentet: “Wow, Selena ka pëlqyer foton, ata janë ende miq!”

Selena tani vërtet na bëre “lëmsh”! Zgjidh, Justin apo The Weekend?

selena-gomez-justin-bieber-bordo-2.jpg

h.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008512020111084
    array(1) { ["section"]=> string(66) "selena-tani-na-bere-lemsh-zgjidh-justin-apo-the-weekend-foto-41577" }