INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Seriozisht e ka ky?! Futbollisti i famshëm ‘’s’i ndahet” Dua Lipas, e “ngacmon” sërish, ja çfarë i shkruan [FOTO]

Seriozisht e ka ky?! Futbollisti i famshëm ‘’s’i ndahet” Dua Lipas, e “ngacmon” sërish, ja çfarë i shkruan [FOTO]

Publikuar më: 18:53 01-05-2018

Thuaja troç që e pëlqen, mos ia thuaj rrotull e rrotull!

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të mira shqiptare dhe një ndër më të suksesshmet në të gjithë botën për momentin. Para pak javësh solli këngën “One Kiss” në bashkëpunim me Calvin Harris dhe sigurisht që po mirëpritet aq mirë prej fansave, saqë për të dytën javë mbetet në vendin e parë të top listave botërore.

Tani ajo është në tur, ku ditë më parë ajo mbajti koncert në Azerbejxhan ku arriti të krijonte një atmosferë të mrekullueshme, teksa i gjithë publiku këndonte me të. E veshur me ngjyra të kuqe dhe pantallona të shkurtër me ngjyrë të zezë Dua edhe këtë herë dëshmoi që përveç zërit unik ajo është një femër mjaft e guximshme në veshje.

Komentet ishin të shumtë, por neve të intv.al na zuri syri komentin e futbollistit brazilian me famë botërore, Alexandre Pato, i cili aktualisht luan në Kinë, por më parë është aktivizuar me Milanin. Këtë herë as nuk e duartrokiti, as nuk e përgëzoi për arritjet e saj, por shkroi me iniciale “HK” me një emoji, iniciale që nënkuptojnë Honk Kong. Pra mesa duket Patos i pëlqen edhe Honk Kongu edhe Dua Lipa.

patoskiv.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0095310211181641
    array(1) { ["section"]=> string(108) "seriozisht-e-ka-ky-futbollisti-i-famshem-s-i-ndahet-dua-lipas-e-ngacmon-serish-ja-cfare-i-shkruan-foto-56942" }