INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shenjat që tregojnë se marrëdhënia juaj nuk ka për të zgjatur

Shenjat që tregojnë se marrëdhënia juaj nuk ka për të zgjatur

Publikuar më: 11:30 07-08-2017

Nëse jeni gjithmonë në kërkim të telasheve, asgjë nuk do të funksionojë!

Nëse gjithmonë do të përpiqeni ta nxirrni tjetrin keq, nuk e doni, nëse kërkoni me lupë çdo shenjë paralajmëruese në një lidhje, nuk e keni të gjatë! 14 shenjat e mëposhtme ju tregojnë se lidhja juaj nuk ka të ardhme !
1. Përpiqeni të ndryshoni tjetrin dhe nuk e pranoni për atë që është !

2.E ndjen si detyrim të kalosh kohë me atë.

3. Ndiheni të bezdisur dhe nga gjërat e vogla të tjetrit.

4. Pas çdo zënke, gjëja e vetme që mendoni është ndarja.

5.Ndiheni sikur po sakrifikoni më shumë nga se duhet vetëm për t’i bërë qefin tjetrit.

6. E humbisni shumë shpejt interesin për gjërat që ai ju tregon dhe përpiqeni ta mbyllni sa më shpejtë bisedën.

7. Sillni shpesh ndërmend kujtimet me ish-in tuaj, apo kohët e bukura që keni kaluar me të.

8.Do të anullonit menjëherë çdo plan me të dashurin, për gjënë edhe më të parëndësishme.

9. Nuk keni as më të voglën dëshirë për të bërë gjëra zbavitëse me të dashurin, por shijoni kohën që jeni vetëm shtirë, pa u shqetëusuar nga ai.

10. Seksin e shihni si detyrim dhe prej kohësh keni rënë në grackën e monotonisë.

11. Miqtë nuk janë entuziastë për marrëdhënien tuaj

12. Ju nuk përpiqeni më për t’i bërë përshtypje njëri-tjetrin

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0098061561584473
    array(1) { ["section"]=> string(67) "shenjat-qe-tregojne-se-marredhenia-juaj-nuk-ka-per-te-zgjatur-34048" }