INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shihni si Luana Vjollca tallet me moderatorin shqiptar, ai ia kthen kështu: Do kapemi prej flokësh ndonjë ditë [FOTO]

Shihni si Luana Vjollca tallet me moderatorin shqiptar, ai ia kthen kështu: Do kapemi prej flokësh ndonjë ditë [FOTO]

Publikuar më: 17:27 02-04-2018

Luana Vjollca tashmë është një ndër femrat më të kërkuara në showbiz-in shqiptar dhe ndër më të përfolurat në vend. Padiskutim hiret e saj janë thuajse perfekte dhe shumë vajza e kanë zili për këtë fakt. Mirëpo po Luana ka edhe kolegë të saj që marrin vëmendje të madhe në rrjete sociale, një ndër ta është edhe Mamaqi. Dy moderatoret nuk lenë moment pa ngacmuar njëri-tjetrin në rrjetin social, Instagram dhe jo vetëm.

Pasi Ermali ka postuar një foto ku shihet i hipur mbi një motorr, Vjollca i le një koment ku e ‘çmend’ para të gjithë komentuesve.

“Po Ermal deri te treni të lutem”- ka shkruar Luana. Mirëpo Ermali nuk ia lë me aq dhe ia kthen me shaka: “Nai ditë do kapemi për flokësh ne të dy.”./intv.al/

-640-0-5ac209da8d394.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0048959255218506
    array(1) { ["section"]=> string(114) "shihni-si-luana-vjollca-tallet-me-moderatorin-shqiptar-ai-ia-kthen-keshtu-do-kapemi-prej-flokesh-ndonje-dite-54343" }