INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shikoni çfarë vlerësimi merr Flori Mumajesi nga YouTube [FOTO]

Shikoni çfarë vlerësimi merr Flori Mumajesi nga YouTube [FOTO]

Publikuar më: 15:03 09-03-2018

Shumë vite punë, u shpërblyen për Flori Mumajesin.

Producenti fshihet pas suksesit të shumë hiteve muzikore për veten dhe për këngëtarët e tjerë. Kanali Youtube ka shpërblyer Mumajesin me butonin e argjendë për shkak të mbledhjes së ‘subscribe’ e që i ka 197 mijë.

Këtë e zbuloi vetë Flori përms një postimi të bërë në Instastorie, krah të cilit shkruan: Më mirë vonë se kurrë.

28907974_10213412690385012_2126054729_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082499980926514
    array(1) { ["section"]=> string(66) "shikoni-cfare-vleresimi-merr-flori-mumajesi-nga-youtube-foto-52456" }