INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Shitet kitara e Bob Dylan. Ja sa është shifra marramendëse…[FOTO]

Shitet kitara e Bob Dylan. Ja sa është shifra marramendëse…[FOTO]

Publikuar më: 12:45 14-11-2017

Kitara e këngëtarit Bob Dylan, njëherësh edhe nobelist i letërsisë është shitur nëpërmjet një ankandi, shkruan KultPlus.

Këtë kitarë këngëtari i famshëm e ka përdorur në koncertet e viteve të 70-të dhe është shitur për një shumë prej 400 mijë dollarëve.

Ankandi është mbajtur në Dallas dhe blerësi i kësaj kitare ka dashur që të mbetet anonim, edhe pse i ka numëruar 396.500 dollarë për këtë instrument.

j_dfg-er0ae.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026469230651855
    array(1) { ["section"]=> string(68) "shitet-kitara-e-bob-dylan-ja-sa-eshte-shifra-marramendese-foto-41894" }