INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shkruani këtë numër në Google dhe shikoni çfarë imazhesh ju shfaqen [FOTO]

Shkruani këtë numër në Google dhe shikoni çfarë imazhesh ju shfaqen [FOTO]

Publikuar më: 16:13 12-07-2018

Motorri më i madh dhe më i shpejtë i kërkimit, shpesh surprizon.

Teknologjia prapa këtij motori mundëson që brenda pak sekondave të shfaqen miliona të dhëna me një kërkim të thjeshtë.

Ajo çfarë po i habit kohët e fundit njerëzit e internetit, është misteri prapa një numri – saktësisht 241543903.

241543903 (ose kokat në frigorifer) është një fjalë kyçe me numra, e lidhur me fotografi qesharake që shfaq njerëzit me kokat e tyre në frigorifer.

Ka mbetur ende mister pse kërkimi i këtij numri nxjerr pikërisht imazhet me këtë temë: njerëz me koëkn e future në frigorifer.

00013c53_medium.jpeg

241543903.jpg

DSC02151.JPG

 

8053014825_8ee88a53ef_b.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002885103225708
    array(1) { ["section"]=> string(78) "shkruani-kete-numer-ne-google-dhe-shikoni-cfare-imazhesh-ju-shfaqen-foto-64815" }