Leo DiCaprio dhe e dashura e tij përfshihen në një aksident

Aug 21, 2016

Leonardo DiCaprio duket se është një njeri me shumë fat, jo vetëm se ka një të dashur si Nina Agdal, por ai dhe modelja, janë përfshirë në një aksident ne Hamptons, aksident nga i cili kanë shpëtuar pa dëmtime fatmirësisht. Ata po udhëtonin me një MiniCooper, të cilin e ngiste një mik i tyre. Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur ambulanca, mirëpo çifti nuk pësuan lëndime serioze për tu trajtuar në spital. Ndoshta të lumtur që nuk u dëmtuan, Leo dhe Nina e kaluan natën në një klub. 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll