Mësoni nga Leo DiCaprio si t'i bëni fotografi të dashurës tuaj [FOTO]

Oct 13, 2016

Më në fund Leo DiCaprio-n po e shohim në një lidhje të qëndrueshme.

Një Don Zhuan i përjetshëm si aktori është shumë e vështirë të stabilizohet, megjithatë modelja bukuroshe Nina Adgal ia ka dalë mbanë. Çifti kanë më shumë se 5 muaj që frekuentohen dhe duket sikur gjërat mes tyre po bëhen serioze. Pjesën më të madhe të kohës janë paparacët të gatshëm dhe kudo për t’i fotografuar, por kësaj here është 41-vjeçari ai që është kthyer në fotograf për të dashurën e tij, duke kapur poza në perëndimin e diellit. Ndoshta leksionet sesi të jetë një partner i mirë i ka marrë nga Jay Z, i cili prej disa kohësh bën fotografin e gruas së tij Beyonce!

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll