Largohet nga On Records. Kida ironi me Adelina Berishën [VIDEO]

Nov 12, 2016

Siç edhe u tha nga vetë Adelina Berisha, ajo ishte bërë pjesë e labelit muzikor “On Records”.

Pjesë e këtij labeli  është edhe Kida e cila duket se e ka prishur marrëdhënien me Adelinën pas daljes së kësaj të fundit nga “ON Records”. Duken lënë mënjanë arsyet e largimit, duket se një intervistë e dhënë pak kohë më parë nga Adelina Berisha ka shërbyer si “shkëndijë” për këtë prishje të marrëdhënies mes këngëtareve.

Berisha në atë intervistë ishte shprehur se të gjithë anëtarët e On Records ishin fansa të saj, por mes tyre ka veçuar emrin e Kidës.

Këngëtarja nuk e pëlqyer aspak këtë deklaratë të koleges dhe në intervistën e fundit që ka dhënë, është shprehur me ironi ndaj saj duke thënë:  “Unë nuk jam fans i askujt. Unë jam fans i vetes time. S’më duket e drejtë të thuash për një artist që është fans i imi. Unë personalisht s’kam qjef të diskutoj keq për asnjë. Nëse asaj ja merr mendja që jam fans i saj, unë dua t’ i them që s’jam”.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll