Zgjedhje 2017

  Tuna më në fund deklaron lidhjen e saj me këtë gjest [FOTO\VIDEO]

  Dec 19, 2016

  Duke qenë se ata të dy gjithmonë e kanë mbajtur marrëdhënien e tyre larg vëmëndjes mediatike, kurioziteti për të mësuar më shumë rreth marrëdhënies së tyre, shtohej gjithnjë e më shumë.

  Por ja, erdhi momenti që çifti më i ri i showbizz-it,  Patris Berisha dhe Tuna ta shfaqin hapur dashurinë  për njëri-tjetrin. Në pamje të parë serioz, Patrisi në këtë video na tregon atë anën e tij të ëmbël  duke mos i kursyer gjestet e dashurisë ndaj partneres.

  xd_fgvf.jpg

  Dyshja simpatike ndodhet në makinë dhe Tuna bën video për Snapchat duke kapur edhe momentin e ëmbël teksa Patrisi  i puth dorën  femrës e cila pret të sjellë në jetë  edhe fëmijën e tyre të parë që është djalë.  Një puthje kjo e cila jo vetëm deklaroi për herë të parë dashurinë e çifit, por edhe na përcolli mjaft emocione.

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll