Pasi shprehu hapur dashurinë për Tunën, Patris Berishën e pret një tjetër sfidë [FOTO]

Dec 21, 2016

Patris Berisha është kthyer në një prej emrave më të lakuar në Showbizz për shkak të thashethemeve mbi  lidhjen dhe shtatzëninë e Tunës.

Por edhe  pasi kjo e fundit e pranoi se ishte në një lidhje me Patrisin dhe se priste një fëmijë nga ky i fundit, vëmëndja e mediave rozë ndaj tij nuk u largua. Ai gjatë natës së sotme do të  përballet me sfidën e radhës që do të jetë Festivali i Këngës në RTSH pjesë e muzikantëve të së cilës është edhe partneri i këngëtares. Vetë Patrisi ka publikuar këtë foto  shkëputur nga provat dhe ku dallon qartë edhe serioziteti i punës së tij.

15644454_10209085315262440_1196202145_n.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll