Zgjedhje 2017

  Kida zbulon dashurinë e saj [FOTO]

  Dec 28, 2016

  Para disa ditësh, bukuroshja festoi ditëlindjen dhe tashmë është gati të mbyllë një vit shumë të suksesshëm, me shumë superhite, dhe koncerte masive. Ajo është e rezervuar për jetën private, por na mban gjithnjë të “abonuar” në profilin e saj në Instagram, dhe së fundmi na ka bërë përshtypje një foto e veçantë. Kida ka zbuluar për 487k ndjekësit,  dashurinë e saj, dhe nuk është as më shumë dhe as më pak se një qenush shumë i bukur. Pikërisht “dashuria” ishte mbishkrimi që Kida i ka vënë fotos, foto në të cilën këngëtarja e talentuar duket mahnitëse.

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll