Zgjedhje 2017

  Nuk do e besoni në cilën pjesë të trupit ka vendosur pierceing Kim K! [FOTO]

  Dec 30, 2016

  Vit i ri, një Kim K e re!

  Kemi parë gjithçka nga Kim, sepse fundja e kemi parë edhe tërësisht nudo duke kryer marrëdhënie seksuale por ja që ka akoma. Ajo e gjen gjithmonë mënyrën për të na surprizuar duke sjellë diçka që nuk e kishim parë ende tek ajo, një pierceing. Aksesori më i ri i bukuroshes 36 vjeçare e bëri debutimin në një seri Snapchat-esh të postuara nga Khloe Kardashian në festën e përvitshme që Kris Jenner organizon për Krishtlindje. Një lëvizje jo dhe aq tipike për një mama me dy fëmijë, por të mos harrojmë për kë po flasim. Dhe duhet thënë që i shkon, si çdo gjë tjetër provokuese që ajo ka vendosur ndër vite.

  foto.jpg

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll