Zgjedhje 2017

  Për kë e ka Enca këtë mesazh ? [FOTO]

  Jan 04, 2017

  Ndërkohë që marrëdhënia e saj me muzikën është nga ato për t’u marrë shembull, nuk mund të themi  të njëjtën gjë për  marrëdhënien e Encës me dashurinë

  . Edhe pse vetë këngëtarja  asnjëherë nuk ka bërë diçka publike, sërish ka qenë në qendër të vëmëndjes  për jetën personale. Kjo edhe pas disa fotove të të publikuara  ku Enca dukej e mbështetur në  këmbët  e Noizyt teksa po shijonin një ditë relaksi në pishina. Por 21 vjeçarja ka shuar kureshtjen e të gjithëve më këtë postim  i cili në fakt ju bën më tepër konfuzë sesa ju sqaron: “Ti je i dashuri im dhe unë jam single”, thotë këngëtarja.

  Arrini ta kuptoni ju marrëdhënien e Encës? 

  enca.png

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll