Sherri mes Chris Brown dhe Soulja Boy përfundon në ndeshje boksi mes dy këngëtarëve [FOTO]

Jan 05, 2017

Sherri më i ri në showbiz është ai mes  Chris Brown dhe Soulja Boy dhe molla e sherrit është ish  e dashura e Chris, Karrueche.

Pasi Brown i shpalli sfidë soulja Boy-t për tu ndeshur të dy në një ndeshje boksi, ai e ka mirëpritur këtë sfidë. Madje ka nisur të marrë leksione boksi nga boksieri i talentuar Floyd Mayweather.

Soulja thotë se Floyd do ta ndihmojë ta fitojë këtë ndeshje dhe Floyd insiston se të dy do të fitojnë paratë të cilat mendohet se do të jepen  për bamirësi. Urojmë që kjo ndehsje të zgjidhë edhe konfliktin e dy djemve. 

0105-chris-brown-soulja-boy-celebrity-boxing-2.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll