Sherri i Chris Brown dhe Soulja Boy ka këtë të përbashkët me atë të Stresit dhe Noizyt [VIDEO]

Jan 06, 2017

Sherri më i fundit mes Chris Brown dhe Soulja Boy na risjell në mendje sherrin mes dy reperave shqiptarë, Stresi dhe Noizy. Konflikti mes dy këngëtarëve të huaj nisi për një 'like' që Soulja bëri në foton e ish të dashurës së Brown, Karrueche. Më pas ky konflikt ka degjeneruar në ofendime  ku pjesë e tyre është bërë edhe vajza e Brown, Royalty. Kjo e fundit e ka tërbuar këngëtarin i cili nëpërmjet kësaj videoje i jep një mesazh Soulja Boy-t ku ndër të tjera i thotë se kjo nuk është aspak lojë. Ai nuk duhet ta kishte përmendur vajzën e tij në këtë  mes. Kujtojmë që diçka e ngjashme ka ndodhur edhe dikur në sherrin Noizy-Stresi ku ky i fundit ofendoi vajzën e reperit në këngë.

Megjithatë nuk  e dimë nëse Soulja Boy është penduar për ofendimet por dimë që Chris vështirë ta falë diçka të tillë.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll