Zgjedhje 2017

  Reagon Noizy për fejesën/ Fyen rëndë gazetarët dhe tregon me kë është dashuruar vërtet [FOTO]

  Jan 07, 2017

  Nuk e ka pritur aspak mirë!

  Mëngjesin e sotëm u përhap me shpejtësi lajmi se  Noizy  kishte nisur prej pak kohësh një lidhje serioze me një vazjë shqiptare që jeton në Francë. Por reperi nuk e ka pritur aspak mirë këtë lajm duke hedhur poshtë gjithcka është shkruar dhe duke fyer  rëndë gazetarët.

  15940815_1429885813710922_3430606530365504371_n.jpg

  “Dikush duhet t’iu tthotë këtyre gazetarëve dhe rrenave të tyre që jam i martum me kto shumëngjyrëshet.  F*ck you all që bëni lajme rrene me shit gazetat”, ka shkruar ai ndërkohë që kuptojmë se ky lajm i paska prishur shumë punë pasi më pas shkruan: “Kush e ka nxjerrë këtë rrenë ju thafshin duart se më fikët derën”.

   

  nkbvk.jpg

  Si duket 30 vjecari do të vazhdojë të jetë një “bad boy i përbetuar.

   

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll