Zgjedhje 2017

  5 momentet ku Bebe Rexha duket si Kylie Jenner në klipin e ri "I Got You" [FOTO / VIDEO]

  Jan 08, 2017

  Bebe Rexha publikoi klipin për këngën e saj “I Got You”, e cila është pjesë e albumit të saj debutues “All Your Fault” që pritet të publikohet së shpejti. Mirëpo duhet ta pranojmë që Bebe duket më seksi se asnjëherë në këtë klip interesant, i cili përfshin peizazhin e shkretëtirës, një makinë Jeep për shkretërirë, në majën e së cilës ajo kërcen, si dhe një shumëllojshmëri veshjesh që na duken si të njohura.

  Ndoshta me Kylie Jenner, ose të paktën kështu na duket neve.
  Ja 5 momentet ku me të vërtetë këngëtarja me origjinë shqiptare duket si Kylie Jenner:
  1- Flokët, hunda, buzët, qerpikët e zgjatur

  2- Getat shkëlqyese me rrjete

  3- Të kuqe kokë e këmbë


  4- Choker-at pothuajse njësoj.


  5- Veshjet nude të ngjashme.

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll