A do të jetë ky banori i parë i “Big Brother Albania 9”? Nuk do ta besoni për kë bëhet fjalë

Jan 09, 2017

Edicioni më i ri i reality show-t Big Brother Albania 9 pritet të startojë shumë shpejt.

Por edhe pse vetë moderatorja Arbana Osmani zbuloi disa detaje se çfarë do të ndodhte këtë vit, sërish kurioziteti më i madh mbetet se cilët do të jenë banorët pjesëmarrës.

Me siguri askush nuk do ta mendonte se njëri prej banorëve do të jetë një djalë nga Serbia  i cili për herë të parë u bë i njohur për publikun shqiptar ku nëpërmjet videove të tij, u tregonte se si e festojnë shqiptarët ndërrimin e viteve.  Nëpërmjet këtij postimi ai ka zbuluar se është bërë pjesë e audicioneve për në Big Brother, por ende nuk dihet nëse është njëri ndër të përzgjedhurit e këtij audicioni.

auto_Djali_serb_qe_jeton_ne_tirane1483904840.jpg

 

“Jam këtu në Tiranë dhe po shikoja në internet se çfarë ka ndonjë gjë të rëndësishme dhe mora vesh që po bëhen disa audicione. Po shkoj të regjistrohem”, thotë ai.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll